why speak upstraight line

• Γιατί, μαζί μας, θα ανατρέψετε τις παραδοσιακές αντιλήψεις για το χώρο του φροντιστηρίου.
  • Γιατί στο Speak Up! ο κάθε μαθητής θα βρει ένα χώρο για να εκφραστεί μέσα από βιωματικές δραστηριότητες σε ένα σχολείο ειδικά διαμορφωμένο για τις ανάγκες αυτές.
  • Γιατί, παράλληλα, υποστηρίζουμε τους μαθητές μας με υλικό που έχει συγγραφεί αποκλειστικά για τις ανάγκες τους.
  • Γιατί εδώ, πιστεύουμε στην οργάνωση, τη συνέπεια και την επικοινωνία, έτσι ώστε να διασφαλιστεί η καλύτερη δυνατή πορεία για κάθε μαθητή ξεχωριστά.

straight line