Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα μας. Απολαύστε την περιήγησή σας, γνωρίστε μας και e-ξεναγηθείτε στους χώρους μας! Speak Up!

Arrow up
Arrow down

Speak Up! English School

Learning is a journey and only you hold the map

Η εκμάθηση της αγγλικής γλώσσας σε επαγγελματίες πρέπει να επικεντρώνεται στις συγκεκριμένες ανάγκες της επιχείρησης ή της εργασίας τους.

business english

Για αυτό το λόγο, τα μαθήματα που απευθύνονται σε επαγγελματίες είναι στοχευμένα και ευέλικτα. Ο κύριος σκοπός είναι η βελτίωση των δεξιοτήτων επικοινωνίας στο εργασιακό περιβάλλον, για αυτό και δίνεται μεγάλη βαρύτητα στην ορολογία, την κατανόηση, τη σωστή σύνταξη και τον προφορικό λόγο. Επιδίωξή μας είναι η ενίσχυση της αυτοπεποίθησης των μαθητών μας με στόχο την άμεση εφαρμογή των γνώσεών τους στον επαγγελματικό τους χώρο.

Όποιο και να είναι το επίπεδό σας στην αγγλική γλώσσα, η επιλογή είναι Speak Up!

Θέλετε να μας γνωρίσετε; ΝΑΙ, επιθυμω να μαθω πληροφοριες

Με μια γρήγορη ματιά