Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα μας. Απολαύστε την περιήγησή σας, γνωρίστε μας και e-ξεναγηθείτε στους χώρους μας! Speak Up!

Arrow up
Arrow down

Speak Up! English School

Learning is a journey and only you hold the map

Η διδασκαλία της αγγλικής γλώσσας σε ενήλικες - φοιτητές, αντίθετα  με τη διδασκαλία σε παιδιά, απαιτεί μια εντελώς διαφορετική προσέγγιση.

Οι ενήλικες, συνήθως, χαρακτηρίζονται από έλλειψη χρόνου και την επιθυμία για γρήγορα και ορατά αποτελέσματαΣτο Speak Up! εφαρμόζουμε μεθόδους που προσαρμόζονται στην ιδιαιτερότητα του κάθε ενήλικα και είμαστε στη θέση να τον βοηθήσουμε να εκφραστεί, να ακούσει, να διαβάσει και να γράψει με αυτοπεποίθηση. Έτσι, είτε είστε αρχάριος είτε ενδιαφέρεστε να τελειοποιήσετε τη γλώσσα, έχουμε τη λύση για εσάς!

adults students res

• Θέλετε να αυξήσετε τα επαγγελματικά σας προσόντα;
  • Θέλετε να κάνετε σπουδές στο εξωτερικό;
  • Θέλετε να ταξιδεύετε με άνεση και αυτοπεποίθηση;

Όποιος τύπος ενήλικα και αν είστε, η λύση είναι Speak Up!

Θέλετε να μας γνωρίσετε; ΝΑΙ, επιθυμω να μαθω πληροφοριες

Με μια γρήγορη ματιά